Güvenilir, kaliteli, profesyonel hizmet; yaratıcı, modern, yenilikçi projeler…

Fenix Danışmanlık Mühendislik, müşterileri, iş ortakları ve danışmanlık verdiği firmalar için beklentilerin ötesinde bir hizmet kalitesi sunar.

Vizyon

Uluslararası kalite ve standartlarda hizmet sunarak müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmış en iyi taahhüt ve proje yönetim firması olmak.

Geliştirdiğimiz gayrimenkul yatırım projeleriyle hayalleri gerçeğe dönüştürmekle yetinmeyip hayallerin ötesine geçen yaşam alanları yaratmak.

Müşterilerimize vizyon sahibi, yenilikçi ve keyif dolu yaşam stilleri sunmak; kalite ve tasarım anlayışımızla ilham veren, ufuk açan bir marka olarak anılmak.

Misyon

Müşterilerimiz için güvenilir, konforlu, kaliteli ve estetik yapılar üretmek; doğaya ve yeşile doyacakları oksijen dolu yaşam alanları yaratmak.

İş arkadaşlarımız için adil ve sağduyulu bir çalışma ortamı yaratmak; yaratıcı fikirlerini ve başarılarını destekleyerek çalışmaktan mutluluk duydukları bir marka ve kurum olmak.

İş ortaklarımız için, güven ve dürüstlük üzerine temellenen, uzun soluklu iş birliklerine imza atmak; karşılıklı kazancın, adil ve anlayışlı iletişimin korunduğu yol arkadaşlıkları yaratmak.

Tüm haklar gizlidir.