İnsana, doğaya, çevreye saygı...

Fenix Danışmanlık Mühendislik olarak insana, doğaya, çevreye saygı; şirket kültürümüzün en önemli maddesidir. İş süreçlerimizin tümünde, insana, hayvana, toprağa, ağaca, suya ve tüm canlılara fayda sağlamak odağımızdır.

Kaliteli ve Profesyonel

Yürüttüğümüz projelerin tüm detaylarında ‘kalite’ ve ‘profesyonellik’, bir imza gibi okunur. Konusunda uzman profesyonel ekibimiz, hizmet aldığımız iş paydaşlarımız, projelerimizde yer verdiğimiz markalar, tek tek ve bir bütün olarak aynı profesyonelliği ve kaliteyi yansıtır.

Nitelikli ve Güvenilir

Sorumlu olduğumuz bütün proje ve iş ortaklıklarında dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz vermeyiz. İçinde bulunduğumuz bütün projeleri; eksiksiz ve zamanında tamamlamak, sağlam ve nitelikli işler çıkararak güvenilir hizmet vermek öncelikli ilkemizdir.

Çevreye Duyarlı ve Sürdürülebilir

Tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesini artırdığının bilinciyle hareket ediyoruz.

Güvenlik ve Gizliliğe Saygılı

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla yapılan tüm sözleşmelerde gizlilik prensipleri uygulanır ve maksimum düzeyde veri güvenliği sağlanır. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bilgilerinin saklandığı ve işlendiği ortamlara yetkisiz kişilerin girmesi ve yetkisiz kişilerin bilgilere erişmesini engellemek temel bilgi güvenliği ilkelerimizdendir.

Tüm haklar gizlidir.